дуже приємна старанна й здебільшого інструментальна музика, навіть намагається не звалитися в кліше жанру та драматично проводить слухача по альбому, зверху ще плюс одна ★ за зміну назви на правильне написання міста Київ
на подив їм набагато краще виходить робити щось важке майже пост-метальне, а всі атмосферні шматки звучать занадто скучно